Doniczka TUBO P 18 cm zielona pinia Prosperplast
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Doniczka TUBO P 18 cm zielona pinia PROSPERPLAST
Parametry produktu
| Kolor | zielony |
|---|---|
| Rodzaj produktu | Doniczki |
| Kształt | Klasyczny |
| Waga jednostkowa brutto | 0,11 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: prosperplast 1 spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ulica i numer: wilkowska 968 kod pocztowy i miasto: 43-378 rybarzowice pl |
| Krótki opis marketingowy | Doniczka tubo p 18 cm zielona pinia prosperplast |
| Wymiary (SxWxG) | 178 x 175 x 178 mm |
| Materiał wykonania | Polipropylen (PP) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |