Doniczka MILLY ROUND 15 cm jasny szary Prosperplast
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Doniczka MILLY ROUND 15 cm jasny szary Prosperplast
Parametry produktu
| Kolor | Szary |
|---|---|
| Rodzaj produktu | Doniczki |
| Kształt | Klasyczny |
| Waga jednostkowa brutto | 0,1 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: prosperplast 1 spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ulica i numer: wilkowska 968 kod pocztowy i miasto: 43-378 rybarzowice pl |
| Krótki opis marketingowy | Doniczka milly round 15 cm jasny szary prosperplast |
| Wymiary (SxWxG) | 146 x 129 x 146 mm |
| Materiał wykonania | Polipropylen (PP) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 144 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |