Opis szczegółowy
Domus Vini Prosecco Extra Dry DOC to wyjątkowe włoskie wino musujące, które łączy w sobie świeżość i elegancję. Produkowane w sercu regionu Veneto, zachwyca delikatnymi bąbelkami, aromatami dojrzałych jabłek, gruszek i subtelnych nut kwiatowych. Doskonale zbalansowana kwasowość i lekka słodycz sprawiają, że jest idealnym wyborem na każdą okazję – zarówno jako aperitif, jak i do lekkich przekąsek, owoców morza czy dań kuchni śródziemnomorskiej. Domus Vini Prosecco Extra Dry DOC to kwintesencja włoskiego stylu i radości życia w każdej lampce!
Parametry produktu
| Rodzaj | Prosecco |
| Kolor | Biały |
| Charakter | Półwytrawny (Sec, Dry, Semi dry) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Pojemność | 750 ml |
| Oznakowanie etykiet/apelacja | D.O.C. |
| Serwowanie | Aperitif, Drób, Desery, Dania pikantne, Ryby, Owoce morza, Przystawki |
| Zawartość alkoholu | 11 % obj. |
| Frakcja materiałowa | Papier |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Włochy |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,4 kg |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Region pochodzenia | Veneto |
| Temperatura serwowania | 6 - 8 °C |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mv group distribution pl sp.z o.o. ulica i numer: annopol 22 kod pocztowy i miasto: 03-236 warszawa pl |
| Krótki opis marketingowy | Domus vini prosecco extra dry doc – włoska elegancja w każdej bąbelkowej kropli! świeże, owocowe i delikatnie słodkie, idealne na każdą okazję. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 999 dni (dzień) |
| Składniki | Winogrona (glera min. 85%), drożdże, dwutlenek węgla (co2), dwutlenek siarki (siarczyny: so2) |
| Zawartość surowca wtórnego | 100 % |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu, przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wielkość porcji | 150 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 5 szt. |
| Kwasy tłuszczowe jednonienasycone | 0 g |
Inne informacje o zawartości