Dodoni 225 g X10
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Oryginalny, cypryjski świeży ser z mleka koziego
o lekko włóknistej, elastycznej konsystencji i
mlecznym smaku ze słodkim odcieniem.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Forma | Paczkowany |
| Smak | |
| Składniki | Pasteryzowane mleko krowie, pasteryzowane mleko kozie, pasteryzowane mleko owcze, sól, podpuszczka mikrobiologiczna, suszone liście mięty. |
| Zawartość tłuszczu | Chudy (zaw. tłuszczu poniżej 10%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Cypr |
| Zawartość netto | 225 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,23 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Euroser Dairy Group Ulica i numer: UL. GEOLOGICZNA 20 Kod pocztowy i miasto: 02-246 WARSZAWA PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 264 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 6,9 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,9 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0,6 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 0,6 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 316 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 95 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1322 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 397 kJ |
| Wielkość porcji | 30 g |
| Zawartość białek | 23 g |
| Zawartość soli | 3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 16 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 24 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 4,8 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 7,2 g |
| Cukry | 2 g |
| Zawartość węglowodanów | 2 g |