Opis szczegółowy
Wiesz, że dobry trening to nie tylko praca nad ciałem, ale i nad odpowiednim odżywieniem. Baton proteinowy o smaku kremu orzechowego ze szczyptą soli jest dla tych, którzy stawiają na moc roślin i prostotę. Z miazgą arachidową, białkiem grochu, daktylami i błonnikiem z cykorii – każdy kęs to pełnowartościowa porcja białka roślinnego (aż 24%). Szczypta soli, podkręca smak i równocześnie wspomaga nawodnienie po wysiłku. Zero cukru, zero zbędnych dodatków – tylko to, co naprawdę potrzebne, by czuć się świetnie po treningu i przez resztę dnia.
Parametry produktu
| Rodzaj/smak | orzechowy |
| Zawartość netto | 45 g |
| Składniki | Miazga z prażonych orzeszków ziemnych (35 %), daktyle suszone (32 %) (pasta, całe), białko grochu, błonnik z cykorii, sól (0,9 %). może zawierać orzechy, nasiona sezamu, zboża zawierające gluten. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,05 kg |
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: kubara sp. z o.o. ulica i numer: ekonomiczna 11 kod pocztowy i miasto: 42-271 częstochowa pl |
| Krótki opis marketingowy | Prosty skład 23% białka bez dodatku cukru |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 420 op. zb. (DU) |
| Zawiera naturalnie występujące cukry | 1 |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 365 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 11 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 6,9 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,63 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 10 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 12 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 404 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 182 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1686 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 759 kJ |
| Wielkość porcji | 45 g |
| Zawartość białek | 23 g |
| Zawartość błonnika | 15 g |
| Zawartość soli | 1,4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 19 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1,2 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 8,5 g |
| Cukry | 23 g |
| Zawartość węglowodanów | 27 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |