Dg listki kruche kakao 650 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Typ | Herbatniki |
|---|---|
| Smak | Kakaowy |
| Dodatki | Czekolada ciemna |
| Zawartość netto | 650 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | mąka pszenna, polewa kakaowa 26% [cukier, tłuszcz roślinny całkowicie utwardzony (palmowy), kakao o obniżonej zawartości tłuszczu 15,5%, stabilizator: tristearynian sorbitolu; emulgator: lecytyny; aromaty], cukier, tłuszcz roślinny (palmowy), kakao o obniżonej zawartości tłuszczu 4%, serwatka w proszku (z mleka), syrop glukozowy, skrobia ziemniaczana, pasteryzowana masa jajowa, substancje spulchniające: węglany amonu, węglany sodu; emulgator: lecytyny; sól, aromaty, barwnik: karmel amoniakalny. Produkt może zawierać orzeszki arachidowe, inne orzechy, sezam i soję. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,72 kg |
| Producent: | Dr Gerard Sp. z o.o.Ulica i numer: ul.Radzyńska 9Kod pocztowy i miasto: 21-560 Międzyrzec Podlaski PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 480 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 469 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1962 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 6,8 g |
| Zawartość soli | 0,4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 16 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 23 g |
| Cukry | 25 g |
| Zawartość węglowodanów | 58 g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|