'Desperados Red Piwo 400 ml X20
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
"Piwo Desperados Red to wariant smakowy, który oprócz smaku alkoholu z agawy zawiera także ekstrakt z guarany oraz aromat cachacy. Zapewnia świeżą falę dobrego nastroju do kontynuowania zabawy przez całą noc. Impreza z desperadosem Red nabiera nowej, świeżej energii. Desperados to nie jest ""zwykłe"" piwo, to piwo z kopnięciem! Sięgnij po unikalny miks orzeźwiającego piwa z latynoskimi alkoholami. Zapewnij sobie bezkompromisowe i wyjątkowe doznania smakowe. Z Desperadosem sprawisz, że każdy moment z ekipą stanie się doskonałą okazją do imprezy: toast na domówce, czy wypad na największy muzyczny festiwal. Będąc doskonałym imprezowym wyborem, Desperados rozkręci każdą domówkę i doda klimatu każdej innej zabawowej okazji!
Go Desperados!"
Parametry produktu
| Zawartość alkoholu | 5,9 % obj. |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Pojemność | 400 ml |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,66 kg |
| Skład | woda, słód jęczmienny, kukurydza, cukier, syrop glukozowy, sok z czarnego bzu z zagęszczonego soku, ekstrakt z chmielu, aromaty (zawiera Cachaçę (0,2%)), ekstrakt guarany (0,04%), regulator kwasowości (kwas cytrynowy). |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: GRUPA ŻYWIEC sp. z o.o. Ulica i numer: Browarna 88 Kod pocztowy i miasto: 34-300 Żywiec PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 50 op. zb. (DU) |
| Wagowa zawartość ekstraktu | 15,8 % wag. |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 244 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 63 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 263 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | <0,01 |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 3,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 7,3 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera syrop glukozowy lub glukozowo-fruktozowy |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |