'Desperados Original Piwo 580 ml X12
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
"Desperados Original to unikalne połączenie pełnego lagera i intensywnego uderzenia pochodzącego z alkoholu z agawy. Jego orzeźwiający smak to zasługa pikantnego, ale też słodkiego cytrynowego aromatu. Piwo Desperados to idealny wybór na każdą okazję imprezową. Marka premium dla ciekawych świata ludzi! Desperados to nie jest ""zwykłe"" piwo, to piwo z kopnięciem! Sięgnij po unikalny miks orzeźwiającego piwa z latynoskimi alkoholami. Zapewnij sobie bezkompromisowe i wyjątkowe doznania smakowe. Z Desperadosem sprawisz, że każdy moment z ekipą stanie się doskonałą okazją do imprezy: toast na domówce, czy wypad na największy muzyczny festiwal. Będąc doskonałym imprezowym wyborem, Desperados rozkręci każdą domówkę i doda klimatu każdej innej zabawowej okazji!
Go Desperados!"
Parametry produktu
| Zawartość alkoholu | 5,9 % obj. |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Pojemność | 580 ml |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,92 kg |
| Skład | woda, słód jęczmienny, syrop glukozowy, cukier, kukurydza, ekstrakt z chmielu, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), aromat (zawiera Tequilę). |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: GRUPA ŻYWIEC sp. z o.o. Ulica i numer: Browarna 88 Kod pocztowy i miasto: 34-300 Żywiec PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 65 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 59 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 247 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |