Deser jabłko-jagoda BIO 200 g
dodaj do przechowalni
Opis
Pełne smaku, świeże owoce zbierane w pełni dojrzałości. Polecane do deserów, jogurtów.
Warunki przechowywania
Przechowywać w ciemnym i suchym miejscu w temp. Od 10 do 25°C. Po otwarciu trzymać w lodówce i spoży
Składniki
jabłka z upraw ekologicznych (90%), czarne jagody (10%)
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt bez cukru: Tak
Produkt wegetariański: Tak
Produkt wegański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 317/76 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0.3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.04 g |
| Węglowodany | 17.8 g |
| Cukry | 17.6 g |
| Błonnik | 1 g |
| Białko | 0.4 g |
| Sól | 0.025 g |