Opis szczegółowy
Gotowa do użycia płynna mieszanka Śmietanki z Mascarpone (40%).
• Bogaty, satysfakcjonujący smak
• Brak ryzyka zwarzenia
• Niezmienna jakość, puszysta konsystencja
• Nadaje się do ubijania i gotowania
Idealne połączenie śmietanki i Mascarpone, tworzące gładki krem. Wspaniale wzbogaci wszelkie słodkie
jak i wytrawne kreacje.
Parametry produktu
| Rodzaj | Śmietanka |
| Zawartość tłuszczu | 37 g/100g |
| Typ produktu | UHT |
| Przeznaczenie | Ubijanie i gotowanie |
| Składniki | Śmietanka 35% (59,2%); mascarpone (śmietanka 40% tłuszczu; regulator kwasowości: kwasek cytrynowy) (40%); skrobia modyfikowana; stabilizatory: guma guar; karagen |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Belgia |
| Zawartość netto | 1 kg |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 7 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,04 kg |
| Technika utrwalenia | UHT |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: frieslandcampina nederland b.v. ulica i numer: stationsplein 4 kod pocztowy i miasto: 1062 amersfoort nl |
| Krótki opis marketingowy | Uniwersalna mieszanka śmietanki z mascarpone - gotowa do użycia, gwarantująca stałą jakość i świetny smak. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 126 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Czy znaki dietetyczne/alergenów znajdują się na opakowaniu? | Tak |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Baza do ubijania oraz gotowania (forma płynna) |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 355 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1483 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 2,5 g |
| Zawartość soli | 0,09 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 26 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 37 g |
| Cukry | 3,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 4 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 20 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
Dodatkowe informacje
| Czy jednostka handlowa jest opakowaniem konsumenckim? | Tak |