Opis szczegółowy
DARE - BATON Z ORZESZKAMI ZIEMNYMI (13%), KARMELEM (22%), NUGATEM (22,2%), KULKAMI PSZENNYMI (4,8%) POKRYTY MLECZNĄ CZEKOLADĄ (22%)
Parametry produktu
| Rodzaj/smak | Karmelowy, Nugatowy, Czekoladowy, Mleczny, Orzechowy |
| Dodatki | Z orzechami, W czekoladzie mlecznej, Z karmelem |
| Zawartość netto | 50 g |
| Składniki | Pl dare - baton z orzeszkami ziemnymi (13%), karmelem (22%), nugatem (22,2%), kulkami pszennymi (4,8%) pokryty mleczną czekoladą (22%) - składniki: cukier, syrop cukru inwertowanego, orzeszki ziemne, tłuszcze roślinne (palmowy, palmowy całkowicie uwodorniony, shea), mleko w proszku pełne, serwatka w proszku (z mleka), maltodekstryna, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, mąka ryżowa, substancja utrzymująca wilgoć (sorbitol), mleko w proszku odtłuszczone, mąka pszenna (gluten), kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, emulgatory (lecytyny ze słonecznika, fosfatydy amonu, polirycynooleinian poliglicerolu), sól, fruktooligosacharydy, białko jaja w proszku, skrobia, inulina, regulator kwasowości (wodorowęglan sodu), aromat (wanilina), stabilizator (węglan wapnia). czekolada mleczna; masa mleczna minimum 30%, masa kakaowa minimum 25%. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Turcja |
| Frakcja materiałowa | Papier |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,05 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: eti european food industries ulica i numer: postępu 18b kod pocztowy i miasto: 02-676 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 420 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 12 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Może zawierać |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać z dala od zródeł ciepła |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 490 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2051 kJ |
| Zawartość białek | 7,2 g |
| Zawartość soli | 0,22 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 14 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 24 g |
| Cukry | 51 g |
| Zawartość węglowodanów | 64 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 20 szt. |