Opis szczegółowy
BATON NUGATOWY (22%) Z ORZESZKAMI ZIEMNYMI (26%) I KARMELEM (8%) POKRYTY BIAŁĄ CZEKOLADĄ (44%)
Parametry produktu
| Rodzaj/smak | Nugatowy |
| Dodatki | Z orzechami, W czekoladzie białej, Z karmelem |
| Zawartość netto | 45 g |
| Składniki | Baton nugatowy (22%) z orzeszkami ziemnymi (26%) i karmelem (8%) pokryty białą czekoladą (44%) - składniki: orzeszki ziemne, cukier, tłuszcz kakaowy, mleko w proszku pełne, syrop cukru inwertowanego, maltodekstryna, mleko w proszku odtłuszczone, tłuszcze roślinne (palmowy, palmowy całkowicie utwardzony, shea), serwatka w proszku (z mleka), substancja utrzymująca wilgoć (sorbitol), miazga kakaowa, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, emulgatory (fosfatydy amonu, lecytyny ze słonecznika, polirycynooleinian poliglicerolu), białko jaja w proszku, mąka pszenna (gluten), fruktooligosacharydy, sól, masło (z mleka), inulina, aromaty, regulator kwasowości (wodorowęglan sodu). biała czekolada; masa mleczna minimum 29%. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Turcja |
| Frakcja materiałowa | Papier |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Turcja |
| Waga jednostkowa brutto | 0,05 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: eti european food industries s.a. ulica i numer: postępu 18 b kod pocztowy i miasto: 02-676 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 480 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 7 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Może zawierać |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Czy znaki dietetyczne/alergenów znajdują się na opakowaniu? | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od źródeł ciepła. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 543 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2268 kJ |
| Zawartość białek | 10 g |
| Zawartość błonnika | 2,3 g |
| Zawartość soli | 0,42 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 15 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 32 g |
| Cukry | 46 g |
| Zawartość węglowodanów | 54 g |