Opis szczegółowy
Dare - Ciastka Mozaikowe 70% Nadziewane Kremem Kakaowym 30%
Parametry produktu
| Typ | Mieszanka |
| Smak | kakaowy |
| Dodatki | Kakao |
| Zawartość netto | 160 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Rumunia |
| Składniki | Mąka pszenna (gluten), cukier, tłuszcze roślinne (palmowy, słonecznikowy, z nasion bawełny, rzepakowy), miazga sezamowa, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu 2,7%, miazga z orzechów laskowych, laktoza (z mleka), sól, substancje spulchniające (difosforan disodowy, wodorowęglan sodu), mączka chleba świętojańskiego, emulgator (lecytyny ze słonecznika), aromaty. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,17 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: eti european food industries s.a. ulica i numer: postępu 18 b kod pocztowy i miasto: 02-676 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 66 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 12 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Tak |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Czy znaki dietetyczne/alergenów znajdują się na opakowaniu? | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 515 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2153 kJ |
| Zawartość białek | 5,7 g |
| Zawartość błonnika | 3,8 g |
| Zawartość soli | 0,69 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 11 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 28 g |
| Cukry | 32 g |
| Zawartość węglowodanów | 58 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 18 szt. |