Opis szczegółowy
DARE - BATON W POLEWIE Z BIAŁEJ CZEKOLADY (28,5%) Z ORZESZKAMI ZIEMNYMI (11,5%), KARMELEM (29%) I NUGATEM (28%),
Parametry produktu
| Rodzaj/smak | Nugatowy |
| Dodatki | W czekoladzie białej, Z orzechami, Z karmelem |
| Zawartość netto | 36 g |
| Składniki | Hbaton nugatowy (25,4%) orzeszkami ziemnymi (19,1%) i karmelem (27,5%) pokryty biała czekolada (28%) - składniki: orzeszki ziemne, cukier, syrop cukru knwertowanego, tłuszcze roślinne (palmowy, palmowy całkowicie utwardzony, słonecznikowy, nasion bawełny, rzepakowy, shea), maltodekstryna, tłuszcz kakaowy, mleko w proszku pełne, mleko w proszku odtłuszczone, substancja utrzymujaca wilgoc (sorbitol), serwatka w proszku (z mleka), kakao w proszku o obnizonej zawartosci tłuszczu, emulgatory (lecytyny ze słonecznika, polirycynooleinian poliglicerolu, fosfatydy amonu), maka pszenna (gluten), sól, białko jaja w proszku, fruktooligosacharydy, inulina, regulator kwasowosci (wodoroweglan sodu, aromat. biała czekolada: masa mleczna minimum 29%. moze zawierac pistacje, migdały, orzechy laskowe, soje oraz sezam. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Turcja |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Turcja |
| Waga jednostkowa brutto | 0,04 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: eti european food industries s.a. ulica i numer: postępu 18 b kod pocztowy i miasto: 02-676 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 620 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 12 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Może zawierać |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 516 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2155 kJ |
| Zawartość białek | 8,9 g |
| Zawartość błonnika | 4,1 g |
| Zawartość soli | 0,45 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 14 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 29 g |
| Cukry | 44 g |
| Zawartość węglowodanów | 54 g |