Opis szczegółowy
Danone Yopro pudding karmel 150g
Parametry produktu
| Rodzaj deseru | Puddingi |
| Smak | Karmelowy |
| Składniki | Mleko odtłuszczone (87 %), białka mleka, skrobia modyfikowana, śmietanka, magnez, stabilizatory (e 339, e 450, e 451), aromaty, barwniki (karoteny, e 160c, e 150d), sól (0,08 %), substancja słodząca (sukraloza), kwas foliowy (witamina b9). |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Zawartość netto | 150 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,16 kg |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: danone sp. z o.o. ulica i numer: redutowa 9/23 kod pocztowy i miasto: 01-103 warszawa pl |
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 416 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Zawiera występujące cukry | 1 |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 15 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,75 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 6,8 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 9,2 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 73 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 108 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 5 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 452 kJ |
| Wielkość porcji | 150 g |
| Zawartość białek | 10 g |
| Zawartość soli | 0,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,8 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,8 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 1,3 g |
| Cukry | 4,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 6,1 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 5 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 30 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 13 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 4 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 8 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 4 %RWS |
Witaminy i składniki mineralne
| Wapń | 334 mg/100g |
| Wapń (%RWS) | 42 %RWS |
| Kwas foliowy (witamina B9) | 30 μg/100g |
| Magnez (%RWS) | 15 %RWS |
| Magnez | 57 mg/100g |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera substancję słodzącą |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E339 Fosforany sodu, E450 Difosforany, E451 Trifosforany, E160c Kapsorubina, kapsantyna, ekstrakt z papryki, E150d Karmel amoniakalno-siarczynowy |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Barwnik, Stabilizator |
| Zawiera aromaty | Tak |