Opis szczegółowy
Danish White Sałatkowy - produkt "typu " wyprodukowany z odtłuszczonego mleka i oleju roślinnego . Jest to produkt miękki i słony, stosowany do sałatek, chleba, dressingów. W porównaniu z serem "" ten produkt jest bardziej delikatny i ma gładszą konsystencję.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
| Gatunek sera | |
| Smak | |
| Składniki | Mleko krowie pasteryzowane, odtłuszczone mleko w proszku, maślanka w proszku, koncentrat białek mlecznych, tłuszcz roślinny, sól, podpuszczka mikrobiologiczna, kultury starterowe |
| Zawartość tłuszczu | Półtłusty (sery podpuszczkowe) (zaw. tłuszczu 20%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Dania |
| Zawartość netto | 4 kg |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 4 kg |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 5 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 6,45 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: eurial polska sp.z.o.o. ulica i numer: kuklińskiego 17 kod pocztowy i miasto: 30-720 kraków pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 45 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 205 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 865 kJ |
| Wielkość porcji | 4 kg |
| Zawartość białek | 12 g |
| Zawartość soli | 40 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 15 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 15 g |
| Cukry | 4 g |
| Zawartość węglowodanów | 4 g |