Danio Extra z czekoladą 130 g X16
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Wybierz pyszne i pożywne* Danio z kawałkami czekolady! Rozsmakuj się w chrupiących kawałkach czekolady otulonych kremowym serkiem homogenizowanym. Danio jest bogatym źródłem białka, dlatego świetnie sprawdzi się jako element Twojej codziennej zbilansowanej diety.
*Bogate źródło białka.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Mleko surowe |
|---|---|
| Smak | Czekoladowy |
| Składniki | Twaróg odtłuszczony, śmietanka, cukier, woda, kawałki czekolady 1%, skrobia kukurydziana, sok z cytryny zagęszczony, aromaty, substancja zagęszczająca (pektyny). |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 130 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,14 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: danone sp. z o.o. ulica i numer: bobrowiecka 8 kod pocztowy i miasto: 00-728 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 240 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 7,3 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,13 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 17,1 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 18,2 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 109 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 153 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 459 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 645 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 5,9 g |
| Zawartość soli | 0,09 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 4 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 3,6 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 5,6 g |
| Cukry | 12 g |
| Zawartość węglowodanów | 12,4 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera kofeinę | Nie |
|---|