Opis szczegółowy
Wafel z kremem kokosowym (22 %) i kakaowym (21 %) w kakaowej skorupce (45 %).
Parametry produktu
| Typ | Wafle |
| Smak | Kokosowy |
| Zawartość netto | 745 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Cukier, tłuszcze i oleje roślinne (palmowy, shea, rzepakowy), mąka pszenna, serwatka w proszku (z mleka), wiórki kokosowe 7,4 % (w kremie), kakao o obniżonej zawartości tłuszczu 6,7%, skrobia ziemniaczana, miazga kakaowa, emulgatory: e322; sól, substancje spulchniające: e500, e503; aromaty. produkt może zawierać orzeszki arachidowe, orzechy, jaja, soję i nasiona sezamu. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,81 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: dr gerard sp. z o.o. ulica i numer: ul.radzyńska 9 kod pocztowy i miasto: 21-560 międzyrzec podlaski pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 384 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 180 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 514 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2147 kJ |
| Wielkość porcji | 750 g |
| Zawartość białek | 5,2 g |
| Zawartość soli | 0,18 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 16 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 29 g |
| Cukry | 42 g |
| Zawartość węglowodanów | 58 g |