DOLCE PASTICCERIA Tiramisu 500 g X6
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Deser na bazie kremu z dodatkiem sera Mascarpone, połączony z biszkoptami Savoiardi, nasączonymi aromatycznym sosem kawowym, tworzy wyjątkową kompozycję smakową. Całość wieńczy posypka kakaowa, która subtelnie podkreśla głębię smaku. To doskonała propozycja dla osób poszukujących autentycznego włoskiego smaku w wygodnym, dużym opakowaniu.
Parametry produktu
| Rodzaj deseru | Włoski |
|---|---|
| Smak | kakaowy, kawowy, Śmietankowy |
| Składniki | Woda, syrop glukozowy, biszkopty savoiardi 8,8 % [mąka pszenna, jaja, cukier, białka mleka, substancje spulchniające: (difosforan disodowy, wodorowęglan sodu, wodorowęglan amonu)], olej kokosowy, białka mleka, cukier, alkohol, stabilizator: sorbitol, ziarno biszkoptu [mąka pszenna, cukier, jaja, skrobia ziemniaczana, emulgator: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, olej kokosowy, substancje spulchniające: difosforany, węglany sodu)], substancje zagęszczajace: guma ksantanowa, karagen; posypka kakaowa 1 % (kakao, dekstroza, skrobia pszenna, cukier, tłuszcz kakaowy), tapioka - skrobia z manioku, ser mascarpone 0,5 % (śmietanka (z mleka), regulator kwasowości: kwas mlekowy), żółtko jaja, kawa rozpuszczalna 0,5 %, emulgator: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych; naturalne aromaty, wino marsala. zawartość alkoholu: 1,8 %. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Zawartość netto | 500 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,56 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: euroser dairy group ulica i numer: ul. geologiczna 20 kod pocztowy i miasto: 02-246 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 250 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1051 kJ |
| Zawartość białek | 3,3 g |
| Zawartość błonnika | 0,9 g |
| Zawartość soli | 0,23 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 6,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 8 g |
| Cukry | 17 g |
| Zawartość węglowodanów | 35 g |