DELISANA Pierniki w czekoladzie z nadzieniem wieloowocowym 200g X15
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Pierniki z nadzieniem wieloowocowym 22% w czekoladzie 14% 200g
Parametry produktu
| Typ | Air (napowietrzona) |
|---|---|
| Smak | Karmelowy |
| Dodatki | Z nadzieniem, Czekolada ciemna |
| Zawartość netto | 200 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Składniki: mąka pszenna, nadzienie wieloowocowe 22% [przeciery owocowe (50% - w nadzieniu) z: jabłek (40% w nadzieniu), czarnej porzeczki (4,5% w nadzieniu), wiśni (4,5% w nadzieniu), truskawki; cukier, regulator kwasowości: kwas cytrynowy; skrobia modyfikowana, substancja konserwująca: sorbinian potasu; aromat, koncentrat soku z czarnej marchwi], czekolada 14% [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, bezwodny tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny (z soi), e 476; aromat], syrop cukru inwertowanego, cukier, substancja spulchniająca: węglany amonu; olej rzepakowy, syrop cukru palonego, cynamon, sól, kolendra, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, ziele angielskie, imbir, goździk. produkt może zawierać jaja, orzeszki arachidowe, orzechy i nasiona sezamu. |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 18 °C |
| Waga jednostkowa netto | 250 |
| Waga jednostkowa brutto | 0,21 kg |
| Wymiar opakowania jednostkowego (SxWxG) | 27,4 x 1,4 x 8,9 cm |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: delicpol sp. z o.o. ulica i numer: grunwaldzka 8 kod pocztowy i miasto: 42-125 kamyk pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 54 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|---|
| Stosowanie - propozycje podania | Produkt gotowy do spożycia |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,6 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,8 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,04 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 12 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 19 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 342 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 99 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1445 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 419 kJ |
| Wielkość porcji | 29 g |
| Zawartość białek | 5,5 g |
| Zawartość soli | 0,13 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 6,5 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,9 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 1,9 g |
| Cukry | 41 g |
| Zawartość węglowodanów | 64 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 5 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 3 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 1 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 5 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 13 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 7 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 7 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Zawiera barwniki | Tak |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E476 Polirycynooleinian, E150c Karmel amoniakalny, E322 Lecytyny, E503(i) Węglan amonu |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Barwnik, Emulgator, Substancja spulchniająca |