Opis szczegółowy
Mamy w ofercie ser o pięknym, czerwonym kolorze w postaci sera Red Pesto. Nie da się jeść obojętnie sera o tak bogatej barwie. Już samo spojrzenie na niego, wyrywa nas z monotonii i przywołuje na myśl przyjemne skojarzenia.
Do sera dodano pomidory, czosnek i oregano, które są składnikami pesto. Te składniki nadają mu śródziemnomorskiego charakteru i zachwycają intensywnym smakiem oraz ziołowym aromatem, zachowując przy tym nutę mlecznej łagodności.
Ser Red Pesto powstaje w Holandii, z wysokiej jakości mleka krowiego i dojrzewa do 4 tygodni. Półtwarda i elastyczna konsystencja sprawia, że daje się łatwo kroić i plastrować. Ma kremową, zwartą strukturę. Przez barwę i ciekawe połączenie smakowe, to doskonała propozycja dla osób, które poszukują nietuzinkowych produktów kulinarnych.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
| Gatunek sera | Gouda |
| Forma | W kawałku |
| Smak | Pesto, Pomidory, Oregano |
| Składniki | Pasteryzowane mleko, pomidory (3,6 %), sól, oregano (0,9 %), czosnek (0,5 %), kultury bakterii kwasu mlekowego, podpuszczka mikrobiologiczna, barwnik: beta karoteny; aromat. |
| Zawartość tłuszczu | Śmietankowy (sery podpuszczkowe)(zaw. tłuszczu 50%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Holandia |
| Zawartość netto | 130 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,13 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: euroser dairy group ulica i numer: ul. geologiczna 20 kod pocztowy i miasto: 02-246 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 245 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 30 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 388 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1627 kJ |
| Zawartość białek | 23 g |
| Zawartość soli | 2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 24 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 33 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |
Inne informacje o zawartości
| Osłonka niejadalna | Tak |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera aromaty | Tak |