Opis szczegółowy
Ser Lawenda to ser z dodatkiem mieszanki przypraw z wodorostami i lawendą. Dodatki, oprócz walorów smakowych nadają serowi przepięknej fioletowej barwy.
Intrygujący w swoim smaku jak i walorach, powstaje z wysokiej jakości mleka od holenderskich krów. Dojrzewa do 4 tygodnie. A półtwarda konsystencja sprawia, że łatwo się plastruje i kroi na kawałki. Podczas jedzenia towarzyszy nam aromat lawendy oraz ziół. W smaku jest wyrazista i oryginalna. Czas dojrzewania oraz nietypowe połączenie smaków sprawia, że jej charakter staje się głęboki oraz dopracowany do perfekcji.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
| Gatunek sera | Gouda |
| Forma | W kawałku |
| Smak | Delikatny |
| Składniki | Pasteryzowane mleko, sól, mieszanka przypraw z wodorostami i lawendą 1,8 % (przyprawy, wodorosty morkie 30 %, zioła, lawenda 5 %), kultury bakterii kwasu mlekowego, koncentrat z marchwi i hibiskusa, podpuszczka mikrobiologiczna. |
| Zawartość tłuszczu | Półtłusty (sery podpuszczkowe) (zaw. tłuszczu 20%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Holandia |
| Zawartość netto | 130 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,13 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: euroser dairy group ulica i numer: ul. geologiczna 20 kod pocztowy i miasto: 02-246 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 245 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 30 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 380 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1591 kJ |
| Zawartość białek | 23 g |
| Zawartość soli | 2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 23 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 32 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |