Opis szczegółowy
Niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju smak, któremu charakter nadaje dodatek chilii. To idealna propozycja dla miłośników wyrazistych smaków. Gładka, kremowa konsystencja sera harmonijnie łączy się z ostrym, intensywnym smakiem chili, tworząc niepowtarzalne doznania smakowe. Doskonały na deski serów, do kanapek, zapiekanek czy jako samodzielna przekąska. Dodaj swojemu posiłkowi odrobinę pikanterii dzięki serowi z chili!
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
| Gatunek sera | Gouda |
| Forma | W kawałku |
| Smak | Pikantny |
| Składniki | Składniki: pasteryzowane mleko, sól, mieszanka przypraw 1,5 % (pomidory suszone 0,9 %, chili 0,6 %), kultury bakterii kwasu mlekowego, podpuszczka mikrobiologiczna, barwnik: annato norbiksyna. |
| Zawartość tłuszczu | Tłusty (sery podpuszczkowe) (zaw. tłuszczu 40%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Holandia |
| Zawartość netto | 130 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,13 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: euroser dairy group ulica i numer: ul. geologiczna 20 kod pocztowy i miasto: 02-246 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 245 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 30 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 387 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1622 kJ |
| Zawartość białek | 22 g |
| Zawartość soli | 2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 24 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 33 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |
Inne informacje o zawartości