Opis szczegółowy
Miękkie wnętrze o kremowej konsystencji i kremowym, pikantnym posmaku. Ser dojrzewający w Holandii. Dzięki temu procesowi zyskuje twardą przyjemną skórę z kremowym środkiem oraz smakuje niepowtarzalnie.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Kozie |
| Rodzaj sera | Pleśniowy |
| Gatunek sera | Brie |
| Smak | |
| Składniki | Pasteryzowane mleko kozie, sól, kultury bakterii kwasu mlekowego, podpuszczka mikrobiologiczna, kultury pleśni: geotrichum candidum, penicillium candidum. |
| Zawartość tłuszczu | Inny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Holandia |
| Zawartość netto | 110 g |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 14 dni (dzień) |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 7 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,11 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: euroser dairy group ulica i numer: ul. geologiczna 20 kod pocztowy i miasto: 02-246 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 308 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 300 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1264 kJ |
| Zawartość białek | 20 g |
| Zawartość soli | 1,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 16 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 25 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |