Czosnek ząbki świeże 500 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Hiszpania |
|---|---|
| Składniki | Czosnek |
| Typ (food) | Paczkowany |
| Zawartość netto | 500 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,57 kg |
| Bardzo niska zawartość sodu/soli | 1 |
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Produkt | 1 |
| Nie zawiera tłuszczów nasyconych | 1 |
| Niska zawartość cukrów | 1 |
| Niska zawartość sodu/soli | 1 |
| Niska zawartość tłuszczu | 1 |
| Producent: | FALCON Adrian BabińskiUlica i numer: Norblina 16Kod pocztowy i miasto: 95-015 Głowno PL |
| Krótki opis marketingowy | czosnek ząbki świeże 500 g |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 64 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
|---|---|
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w temp. 4 st.C |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 10 g |
| Wartość energetyczna kcal | 161 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 682 kJ |
| Zawartość białek | 6,4 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,5 g |
| Cukry | 0,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 32,6 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 50 szt. |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |