Czosnek w oleju z ziołami 190/120 g Smak X10
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Odpowiednio opracowana receptura zalewy to harmonijne połączenie oleju i aromatycznych ziół, w których zanurzone są ząbki czosnku. Czosnek w oleju z ziołami Smak wyróżnia się delikatnym smakiem i zapachem. Ta wyśmienita kompozycja szczególnie polecana jest do potraw kuchni śródziemnomorskiej.
Parametry produktu
| Rodzaj | W oleju |
|---|---|
| Skład podstawowy | Inne |
| Zawartość netto | 190 g |
| Składniki | czosnek (63%), olej rzepakowy, sól, zioła (0,4%), ekstrakt z papryki. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 120 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,32 kg |
| Pojemność | 212 ml |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: PRYMAT SP. Z O.O Ulica i numer: CHLEBOWA 14 Kod pocztowy i miasto: 44-337 JASTRZĘBIE - ZDRÓJ PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 220 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | PO OTWARCIU PRZECHOWYWAĆ W LODÓWCE |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 448 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1856 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 4 g |
| Zawartość soli | 0,77 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 38 g |
| Cukry | 0,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 20 g |