Czosnek suszony 20g Prymat X30
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Czosnek granulowany Prymat jest niezwykle ważny w kuchni każdej, dobrej gospodyni. Szczególnie lubiany w krajach śródziemnomorskich - niezastąpiony dodatek do tłustego, wieprzowego mięsa, nadający równocześnie potrawom intensywny akcent zapachowy i smakowy. Dzięki granulowanej formie, czosnkiem Prymat możemy błyskawicznie podkreślić charakter każdej potrawy.
Czosnek granulowany nadaje wybornego smaku rybom słodkowodnym, cielęcinie, baraninie, mięsu drobiowemu i króliczemu, a nawet rakom. Doskonały jest zarówno do dań zimnych, jak i gorących. Stosowany w gotowaniu, pieczeniu i grillowaniu. Można nim także aromatyzować ocet i oliwę. Łączy się on również doskonale z różnymi warzywami, takimi jak pomidor, ogórek, groch, papryka, bakłażan, cukinia, kalafior, czy ziemniak. Bardzo często używa się czosnku do przyrządzania różnych marynat. Doskonale podkreśla też smak kiełbas i innych wędlin.
Parametry produktu
| Typ | Przyprawy jednorodne |
|---|---|
| Rodzaj przyprawy | Czosnek |
| Przeznaczenie | Pasuje do mięs duszonych i pieczonych, dań warzywnych, sałatek, zup i sosów. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
| Zawartość netto | 20 g |
| Składniki | Czosnek suszony. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,03 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: PRYMAT SP. Z O.O Ulica i numer: CHLEBOWA 14 Kod pocztowy i miasto: 44-337 JASTRZĘBIE - ZDRÓJ PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 380 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|