Czekolada gorzka ze stewią bez cukru 100g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Intensywny smak prawdziwej gorzkiej czekolady – bez dodatku cukru. Czekolada PURE&good to idealna propozycja dla osób, które chcą cieszyć się słodką przyjemnością w zdrowszym wydaniu.
Dzięki zastosowaniu naturalnych substancji słodzących – erytrytolu i stewii – produkt zachowuje przyjemną słodycz, jednocześnie eliminując tradycyjny cukier. To doskonały wybór dla osób dbających o dietę, ograniczających cukier, diabetyków lub poszukujących alternatywy dla klasycznych słodyczy.
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
miazga kakaowa, substancje słodzące (erytrytol, glikozydy stewiolowe 0,027%), tłuszcz kakaowy, inulina, odtłuszczone kakao w proszku, emulgator (lecytyna słonecznikowa), naturalny aromat waniliowy. Masa kakaowa min. 60%.
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1729 kJ /420 kcal |
| Tłuszcz | 7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 34 g |
| Węglowodany | 1 g |
| Cukry | 38 g |
| Błonnik | 23 g |
| Białko | 17 g |