Czekolada Mleczna Alpinella Bakaliowa z Rodzynkami i Orzeszkami - 90g X21
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
CZEKOLADA ALPINELLA BAKALIOWA 90g
Parametry produktu
| Typ | Mleczna |
|---|---|
| Dodatki | Z bakaliami |
| Zawartość netto | 90 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Cukier, mleko w proszku pełne, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, rodzynki (7%), orzeszki arachidowe (7%), serwatka w proszku (z mleka), tłuszcz roślinny (palmowy, shea), emulgatory: lecytyny (z soi), e 476; aromat. masa kakaowa minimum 25%. oprócz tłuszczu kakaowego zawiera tłuszcze roślinne. może zawierać zboża zawierające gluten (pszenica, jęczmień), migdały, orzechy laskowe i orzechy nerkowca. |
| Temperatura przechowywania min - max | 12 - 18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,09 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: terravita spółka z o.o. ulica i numer: szarych szeregów 48 kod pocztowy i miasto: 60-462 poznań pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 312 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Może zawierać |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Może zawierać |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 506 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2114 kJ |
| Wielkość porcji | 10 g |
| Zawartość białek | 6,9 g |
| Zawartość soli | 0,23 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 15 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 27 g |
| Cukry | 52 g |
| Zawartość węglowodanów | 58 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 9 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E476 Polirycynooleinian |