Czekolada Luksusowa Mleczna z Orzechami Laskowymi E. Wedel 100 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Typ | Mleczna |
|---|---|
| Smak | Czekoladowy |
| Dodatki | Z orzechami |
| Zawartość netto | 100 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Składniki: Cukier, Orzechy laskowe (21%), Tłuszcz kakaowy, Mleko odtłuszczone w proszku, Miazga kakaowa, Miazga z orzechów laskowych (4%), Laktoza (z mleka), Serwatka w proszku (z mleka), Mleko pełne w proszku, Tłuszcz mleczny, Emulgator (lecytyna sojowa), Aromat. Czekolada mleczna: masa kakaowa minimum 27%, masa mleczna minimum 16%. Może zawierać orzeszki arachidowe, inne orzechy, zboża, jaja. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,1 kg |
| Producent: | Lotte Wedel Sp. z o.o.Ulica i numer: Zamoyskiego 28/30Kod pocztowy i miasto: 03-801 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 286 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,5 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,6 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,03 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 7,5 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 8,1 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 579 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 97 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 4,9 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 403 kJ |
| Wielkość porcji | 16,7 g |
| Zawartość białek | 9,1 g |
| Zawartość soli | 0,15 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 14 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 38 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 2,3 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 6,3 g |
| Cukry | 45 g |
| Zawartość węglowodanów | 48 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 4,9 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 3 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 0,5 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 11,5 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 8,3 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 3,1 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 6 szt. |