Czekolada Gorzka o smaku Espresso E. Wedel 100 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Typ | Gorzka |
|---|---|
| Smak | Kawowy |
| Dodatki | Z nadzieniem |
| Zawartość netto | 100 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Składniki: Czekolada gorzka 50% (Cukier, Miazga kakaowa, Kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, Tłuszcz kakaowy, Tłuszcz mleczny, Emulgatory: lecytyny sojowe i E 476, Sól, Aromat), Cukier, Tłuszcz roślinny (palmowy), Mleko pełne w proszku, Serwatka w proszku (z mleka), Pasta kawowa (3,8%) (Kawa 63%, Tłuszcz roślinny (rzepakowy), Emulgator: lecytyny sojowe), Kawa mielona (1%), Aromat, Emulgator (lecytyny sojowe), Barwnik (karmel amoniakalno-siarczynowy). Czekolada gorzka: masa kakaowa minimum 50%. Może zawierać orzeszki arachidowe, orzechy, zboża (gluten), jaja. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,1 kg |
| Producent: | Lotte Wedel Sp. z o.o.Ulica i numer: Zamoyskiego 28/30Kod pocztowy i miasto: 03-801 Warszawa PL |
| Krótki opis marketingowy | Czekolada gorzka z nadzieniem o smaku espresso to propozycja stworzona przez naszych czekoladników dla prawdziwych wielbicieli kawy. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 288 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,2 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 1,3 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,03 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 9,4 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 9,7 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 530 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 106 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2208 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 442 kJ |
| Wielkość porcji | 20 g |
| Zawartość białek | 5,9 g |
| Zawartość soli | 0,16 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 16 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 9,4 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 3,2 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 6,6 g |
| Cukry | 47 g |
| Zawartość węglowodanów | 49 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 5,3 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 2,4 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 0,5 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 16,0 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 10,4 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 3,7 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 5 szt. |
Inne informacje
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E476 Polirycynooleinian |
|---|---|
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Emulgator |