Czajnik turystyczny Clatronic WKR 3624 INOX
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Clatronic WKR 3624 to elektryczny czajnik podróżny 1000 W. Doskonale sprawdzi się podczas wyjazdów jak i w celach turystycznych. Czajnik jest lekki, stalowy i zabierzesz w bagaż nie odczuwając jego wagi. W komplecie znajduje się pokrowiec do transportowania, dwa kubeczki o pojemności 170 ml oraz metalowa łyżeczka - jednym słowem jest wszystko czego potrzeba, aby poza domem przygotować kawę, herbatę, dania instant lub kaszkę dla dziecka.
Atutem czajnika jest przyłącze do typowego gniazda elektrycznego. Jest wprost idealny na dalekie wyjazdy turystyczne lub wtedy, gdy twoja praca wymusza wielogodzinne przebywanie w podróży.
Parametry produktu
| Pojemność | 0,5 l (dm³) |
|---|---|
| Moc | 1000 W |
| Materiał wykonania | Stal nierdzewna, Tworzywo sztuczne |
| Kolor | Srebrny, Czarny |
| Grzałka | Ukryta |
| Długość przewodu | 60 cm |
| Czy produkt posiada instrukcję? | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,8 kg |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 0,4 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: ctc clatronic sp. z o.o. ulica i numer: brzeska 1 kod pocztowy i miasto: 45-960 opole pl |
| Zabezpieczenia | Automatyczne wyłączenie bez wody |
| Cechy urządzenia | Automatyczne wyłączenie po zagotowaniu, Nienagrzewające się uchwyty |
| Wymiary (SxWxG) | 16 x 17 x 10,5 cm |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 36 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |