Cyrkulator Profi Care VL 3065WM 40 cm
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Wysokiej klasy wentylator podłogowy ProfiCare PC-VL 3065 skutecznie ochłodzi Twoje pomieszczenie i zapewni Ci optymalną temperaturę nawet w najbardziej upalne dni. Solidna chromowana obudowa to gwarancja trwałości wentylatora, a metalowa kratka zwiększa bezpieczeństwo jego użytkowania. Możesz go włączyć bez obawy, nawet gdy w domu jest małe dziecko. Trzy stopnie mocy oraz ustawienie kąta nachylenia wentylatora to łatwe dostosowanie pracy urządzenia do Twoich potrzeb.
Parametry produktu
| Moc | 100 W |
|---|---|
| Liczba prędkości nawiewu | 3 |
| Średnica śmigła | 40 cm |
| Długość przewodu | 100 cm |
| Kolor | Srebrny |
| Zabezpieczenie antypoślizgowe | Tak |
| Czy produkt posiada instrukcję? | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 5,5 kg |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 3 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: ctc clatronic sp. z o.o. ulica i numer: brzeska 1 kod pocztowy i miasto: 45-960 opole pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 21 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |