Cynamon cały 3 sztuki 12g Prymat X15
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Cynamon cały Prymat to wyjątkowo aromatyczna przyprawa korzenna. Charakteryzuje się słodkim, intensywnym, ale lekko piekącym smakiem. Cynamon cały Prymat urzeka swym zapachem i daje nam niezwykłe możliwości kulinarne. Idealnie wzbogaca zarówno pikantne, mięsne potrawy, jak i słodkie desery.
Parametry produktu
| Typ | Przyprawy jednorodne |
|---|---|
| Rodzaj przyprawy | Cynamon |
| Przeznaczenie | Cynamon cały Prymat jest nieodłącznym składnikiem wielu deserów, a zwłaszcza wypieków, którym towarzyszą jabłka. Stosuje się go również do napojów mlecznych, kawy czy herbaty. Nadaje wyjątkowego aromatu domowym nalewkom. Niektórzy nie wyobrażają sobie przyrządzenia dziczyzny bez dodatku cynamonu |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 10 g |
| Składniki | Cynamon cały |
| Waga jednostkowa brutto | 0,02 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: PRYMAT SP. Z O.O Ulica i numer: CHLEBOWA 14 Kod pocztowy i miasto: 44-337 JASTRZĘBIE - ZDRÓJ PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 380 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 g |