'Cydr lubelski klasyczny 400ML X12
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Cydr Lubelski to lekki napój alkoholowy, który powstaje na Lubelszczyźnie, słynącej z najlepszych gatunkowo odmian jabłek. Idealne warunki klimatyczne sprawiają, że w tym regionie dojrzewają najbardziej soczyste i dorodne owoce. Cydr Lubelski zawdzięcza swój wyjątkowy charakter doskonałemu połączeniu owocowego smaku z orzeźwiającym aromatem.Lżejszy od wina i subtelniejszy niż piwo, stanowi najlepszy wybór na swobodne spotkania o każdej porze dnia i roku. To idealna propozycja dla miłośników lekkich, orzeźwiających alkoholi z charakterem!Najlepiej smakuje dobrze schłodzone. Podawaj w temperaturze 6-8st.C!
Parametry produktu
| Zawartość alkoholu | 4,5 % obj. |
|---|---|
| Pojemność | 400 ml |
| Serwowanie | Aperitif, Desery, Przystawki, Sałatki |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 84 op. zb. (DU) |
| Waga jednostkowa brutto | 0,72 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: ambra brands ulica i numer: puławska 336 kod pocztowy i miasto: 02-091 warszawa pl |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
Alergeny
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
|---|---|
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
| Wielkość porcji | 400 ml |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|