Curly 120g X28
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Curly – lekki, chrupiący specjał od Lorenz Snack-World.
Parametry produktu
| Smak | Orzechowy |
|---|---|
| Zawartość netto | 120 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Składniki | Kasza kukurydziana, prażone orzeszki ziemne (33 %), oleje roślinne (słonecznikowy, rzepakowy w zmiennych proporcjach) (8 %), sól, pomidor w proszku, dekstroza, aromat, ekstrakt drożdżowy, przeciwutle- niacz: mieszanina tokoferoli. może zawierać gluten i mleko. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,12 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: lorenz p.s.a. (dawniej the lorenz bahlsen snack world sp. z o.o.) ulica i numer: sady, ul. rolna 6 kod pocztowy i miasto: 62-080 tarnowo podgórne pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 32 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 495 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2069 kJ |
| Wielkość porcji | 30 g |
| Zawartość białek | 14 g |
| Zawartość soli | 2,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 25 g |
| Cukry | 1,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 51 g |