Opis szczegółowy
The Jelly Bean Factory – Eksplozja Smaku bez Sztucznych Dodatków!
Witaj w świecie The Jelly Bean Factory – gdzie każdy żelek to małe, smakowe arcydzieło! Stworzone z pasją, bez konserwantów, sztucznych barwników i innych zbędnych dodatków, nasze 100% fasolki to czysta przyjemność w każdej chwili! Dostępne już w 60 krajach na świecie!
36 autentycznych, intensywnych smaków – popcorn karmelowy? Mango a może guma balonowa?!
Bez glutenu, bez GMO, bez sztucznych barwników i smaków, odpowiednie dla wegetarian i posiadające certyfikaty koszerności – bo prawdziwa radość nie potrzebuje kompromisów!
Ekologiczne opakowania – chcemy wyeliminować negatywny wpływ na środowisko! Dlatego dążymy do używania ekologicznych opakowań i ograniczenia zużycie plastiku!
Każda fasolka to mała kapsułka smaku, która przenosi Cię w podróż pełną słodyczy i radości. Spróbuj raz, a zakochasz się na zawsze!
Parametry produktu
| Smak | Wieloowocowy |
| Zawartość netto | 90 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Irlandia |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 540 dni (dzień) |
| Produkt koszerny | 1 |
| Składniki | Cukier, syrop glukozowy, skrobia kukurydziana, kwasy (kwas mlekowy, kwas cytrynowy, kwas jabłkowy), regulatory kwasowości (mleczan wapnia, cytrynian trisodu), koncentrat z (marchew, dynia, rzodkiewka, spirulina, jabłko, czarna porzeczka), aromaty, substancje glazurujące (szelak, wosk carnauba, wosk pszczeli), barwnik (zwykły karmel, olej kokosowy. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,1 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mv group distribution pl sp.z o.o. ulica i numer: annopol 22 kod pocztowy i miasto: 03-236 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 300 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 373 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1586 kJ |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0,04 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 74 g |
| Zawartość węglowodanów | 92 g |