Opis szczegółowy
The Jelly Bean Factory – Eksplozja Smaku bez Sztucznych Dodatków!
Witaj w świecie The Jelly Bean Factory – gdzie każdy żelek to małe, smakowe arcydzieło! Stworzone z pasją, bez konserwantów, sztucznych barwników i innych zbędnych dodatków, nasze 100% fasolki to czysta przyjemność w każdej chwili! Dostępne już w 60 krajach na świecie!
36 autentycznych, intensywnych smaków – popcorn karmelowy? Mango a może guma balonowa?!
Bez glutenu, bez GMO, bez sztucznych barwników i smaków, odpowiednie dla wegetarian i posiadające certyfikaty koszerności – bo prawdziwa radość nie potrzebuje kompromisów!
Ekologiczne opakowania – chcemy wyeliminować negatywny wpływ na środowisko! Dlatego dążymy do używania ekologicznych opakowań i ograniczenia zużycie plastiku!
Każda fasolka to mała kapsułka smaku, która przenosi Cię w podróż pełną słodyczy i radości. Spróbuj raz, a zakochasz się na zawsze!
Parametry produktu
| Smak | Wieloowocowy |
| Zawartość netto | 75 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Irlandia |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 540 dni (dzień) |
| Produkt koszerny | 1 |
| Składniki | Cukier, syrop glukozowy, skrobia kukurydziana, koncentraty soków owocowych (ananasa, pomarańczy, jabłka), aromaty, kwasy (kwas cytrynowy, kwas fumarowy), koncentraty (marchwi, dyni, spiruliny, rzodkiewki, jabłka, czarnej porzeczki, hibiskusa), substancje glazurujące (szelak, wosk carnauba, wosk pszczeli, biały i żółty), regulator kwasowości (cytryniany sodu), cukier karmelizowany, olej kokosowy. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,08 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mv group distribution pl sp.z o.o. ulica i numer: annopol 22 kod pocztowy i miasto: 03-236 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 324 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 375 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1591 kJ |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0,05 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 76 g |
| Zawartość węglowodanów | 92 g |