Cukierki Śmietankowe Karmelowe Werther's Original Creamy Filling 80g X20
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Bogaty i niepowtarzalny smak Werther’s Original w nowej, niezwykłej odsłonie. Werther’s Original Creamy Filling to doskonałe cukierki śmietankowe z nadzieniem karmelowym. Słodkie, delikatne i nieziemsko dobre!
Parametry produktu
| Typ | Cukierki |
|---|---|
| Smak | Karmelowy |
| Zawartość netto | 80 g |
| Dodatki | Z nadzieniem |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Składniki | Cukier, syrop glukozowy, syrop glukozowo-fruktozowy, śmietanka (z mleka) (7 %), zagęszczona słodka serwatka (z mleka), masło (z mleka) (4,5 %), zagęszczone mleko odtłuszczone, syrop sacharozowy, sól, tłuszcz mleczny, produkt z serwatki (z mleka), emulgator: lecytyny (soja), aromat. |
| Temperatura przechowywania min - max | 13 - 21 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,08 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Storck sp. z o.o. Ulica i numer: Przyokopowa 26 Kod pocztowy i miasto: 01-208 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 108 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 408 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1722 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 0,7 g |
| Zawartość soli | 0,86 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 5,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 8,5 g |
| Cukry | 63,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 82,1 g |