Crunchy klasyczne 350g Sante X14
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Crunchy zapewnia znakomite wsparcie dla zdrowego i aktywnego stylu życia. Specjalnie opracowana receptura jest idealna na śniadanie lub jako przekąska o każdej porze dnia dla całej rodziny. Ma niską zawartość soli oraz jest źródłem kwasu foliowego, tiaminy, żelaza, magnezu, cynku, fosforu, manganu i miedzi.
Parametry produktu
| Typ | Smakowe, Śniadaniowe |
|---|---|
| Rodzaj | Crunchy |
| Rodzaj zbóż | Jęczmienne, Kukurydziane, Owsiane |
| Dodatki | Kokos |
| Smak | Kokosowy, Wielozbożowy |
| Zawartość netto | 350 g |
| Składniki | Pełnoziarniste płatki owsiane 47%, mąka: jęczmienna, kukurydziana; syrop glukozowy, nierafinowany cukier trzcinowy, nieutwardzony tłuszcz palmowy, grys kukurydziany, melasa trzcinowa, płatki kokosowe, cynamon, ekstrakt słodu jęczmiennego, sól morska, aromat. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,36 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: SANTE sp. z o. o. (dawniej SANTE A.Kowalski Sp. J.) Ulica i numer: Jagiellońska 55A Kod pocztowy i miasto: 03-301 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 56 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 4,6 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,21 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 10,5 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 35 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 446 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 223 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1875 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 938 kJ |
| Wielkość porcji | 50 g |
| Zawartość białek | 9,1 g |
| Zawartość soli | 0,41 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 4,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 13 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 2,35 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 6,5 g |
| Cukry | 21 g |
| Zawartość węglowodanów | 70 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Cynk (%RWS) | 22 %RWS |
|---|---|
| Fosfor | 259 mg/100g |
| Magnez | 78,4 mg/100g |
| Magnez (%RWS) | 21 %RWS |
| Mangan | 2,1 mg/100g |
| Tiamina (witamina B1) | 0,19 mg/100g |
| Cynk | 2,2 mg/100g |
| Fosfor (%RWS) | 37 %RWS |
| Żelazo | 2,7 mg/100g |
| Żelazo (%RWS) | 20 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |