Crunchips X-CUT CHAKALAKA 140g X20
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Chipsy ziemniaczane o smaku orientalnym
Parametry produktu
| Typ | Chipsy |
|---|---|
| Smak | Orientalny |
| Zawartość netto | 140 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | ziemnia ki, oleje roślinne (słonecznikowy, rzepakowy w zmiennych proporcjach) (31%), cukier, sól, cebula w proszku, czosnek w proszku, kolendro w proszku, nasiona kminu w proszku, imbir w proszku, kardamon, kurkuma w proszku, maltodekstry- na (z kukurydzy), koper włoski w proszku, aromat, ekstrakt drożdżowy, przeciwu tleniacz mieszanina tokoferoli. Może zawierać mleko. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,15 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: lorenz p.s.a. (dawniej the lorenz bahlsen snack world sp. z o.o.) ulica i numer: sady, ul. rolna 6 kod pocztowy i miasto: 62-080 tarnowo podgórne pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 32 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 515 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2149 kJ |
| Wielkość porcji | 30 g |
| Zawartość białek | 5,7 g |
| Zawartość soli | 1,6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 31 g |
| Cukry | 1,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 51 g |