Opis szczegółowy
Chipsy ziemniaczane solone
Parametry produktu
| Typ | Chipsy |
| Smak | Solone |
| Zawartość netto | 140 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Ziemniaki, oleje roślinne (słonecznikowy, rzepakowy w zmiennych proporcjach), sól (1,1 %). produkt może zawierać zboża zawierające gluten i mleko. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,14 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: intersnack poland sp. z o.o. ulica i numer: centralna 2 kod pocztowy i miasto: 32-090 niedźwiedź pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 24 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 252 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, chronić przed światłem |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 542 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2256 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 5,6 g |
| Zawartość soli | 1,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 35 g |
| Cukry | 0,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 49 g |