Cristal woda źródlana niegazowana 500 ml 3 szt.
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Cristal
Woda to źródło witalności dla aktywnej rodziny: zapewnia odpowiednie nawodnienie organizmu i znakomicie gasi pragnienie. Wybierz Cristal – wodę źródlaną o wielu zastosowaniach, którą można pić bez ograniczeń.
Parametry produktu
| Rodzaj | Niegazowana |
|---|---|
| Pojemność | 500 ml |
| Typ | Źródlana |
| Skład dodatkowy | - |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,52 kg |
| Nazwa otworu lub zespołu otworów tworzących ujęcie oraz ich miejsce ze wskazaniem miejsca lub miejscowości | S-1 w Turowie |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: wosana s.a. ulica i numer: batorego 35 a kod pocztowy i miasto: 34-120 andrychów pl |
| Krótki opis marketingowy | Woda źródlana niegazowana, o nieskazitelnej jakości i orzeźwiającym, aksamitnym smaku. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu spożyć w ciągu 24 godzin. Chronić przed przemrożeniem. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu |
| Stosowanie - propozycje podania | do bezpośredniego spożycia |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |
Dodatkowe informacje
| Czy jednostka handlowa jest opakowaniem konsumenckim? | Tak |
|---|