Crispy Natural suszone chipsy z jabłka 18g X24
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Polska słynie z najlepszych jabłek, a chipsy z jabłek to specjalność Crispy Natural. walory polskich jabłek zostały zawarte w pysznych i mocno chrupiących plasterkach. Teraz po bogate w składniki odżywcze i błonnik jabłka podane w formie chipsów można sięgać już w każdym miejscu o każdej porze roku i dnia.
Zawartość opakowania 18 g – zrobiona jabłek o łącznej wadze 180 g.
Produkt bogaty w błonnik, bez glutenu i bez konserwantów, nie zawiera tłuszczu, odpowiedni dla wegetarian. Zawartość opakowania może stanowić 1 z 5 porcji owoców i warzyw zalecanych do spożycia w ciągu dnia.
Parametry produktu
| Zawartość netto | 18 g |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Jabłko |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 3 - 30 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,02 kg |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: crispy natural sp. z o.o. sp.k. ulica i numer: łódzka 145a kod pocztowy i miasto: 62-800 kalisz pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 126 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 540 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0,4 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 2,5 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | <0,01 |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 13,2 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 14,6 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 358 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 66 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1514 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 277 kJ |
| Wielkość porcji | 18 g |
| Zawartość białek | 1,7 g |
| Zawartość soli | 0,01 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,3 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | <0,1 |
| Cukry | 50 g |
| Zawartość węglowodanów | 80,4 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 3 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 0 %RWS |
| Zawartość błonnika (ogólnie) | 0 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 0 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 15 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 6 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
|---|---|
| Plant based - produkt bazujący na składnikach roślinnych | Nie |