'Cote Rose Semi Dry 0,75l X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Cote Rose Semi Dry to delikatne różowe wino półwytrawne wyprodukowane z kompozycji ręcznie zbieranych i starannie selekcjonowanych winogron. Charakteryzuje się wyrazistym aromatem truskawek i dzikiej róży oraz smakiem z wyczuwalnymi: czerwoną porzeczką i maliną.
temperatura podawania: 10 - 12 °C
Parametry produktu
| Charakter | Półwytrawne (Demi-sec/semiseco/half dry) |
|---|---|
| Kolor | Różowy |
| Szczep | Kupaż win czerwonych, Cabernet Sauvignon, Syrah |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Aperitif, Owoce morza, Przystawki, Ryby, Ryby z grilla, Sałatki, Sery, Sery pleśniowe, Sushi, Koktajle |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Bułgaria |
| Pojemność | 0,75 l (dm³) |
| Oznakowanie etykiet/apelacja | Vin de Table |
| Rok produkcji | 2012 |
| Zawartość alkoholu | 13 % obj. |
| Składniki | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Bułgaria |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 24 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,3 kg |
| Region pochodzenia | Bułgaria |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Klasyfikacja | Z Chronionym Oznaczeniem Geograficznym |
| Winnica | Vinex Slavyantsi AD |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: P. H. Vinex Slaviantsi Poland Sp. z o.o. Ulica i numer: Lelewela 33 Kod pocztowy i miasto: 87-100 Toruń PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 100 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 79 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 118,5 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 331 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 496,5 kJ |
| Wielkość porcji | 150 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 5 szt. |