'Cote Red Semi Sweet 0,75 l X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Cote Red Semi Sweet to półsłodkie wino wyprodukowane z czerwonych winogron pochodzących ze słonecznych winnic południowej Bułgarii. W smaku delikatne i harmonijne, charakteryzuje się aromatem dojrzałych jeżyn.
temperatura podawania: 16 - 18 °C
Parametry produktu
| Charakter | Półsłodkie (Demi-doux/semidolce/semi-dulce) |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Szczep | Cabernet Sauvignon, Merlot, Pinot Noir |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Aperitif, Cielęcina, Dania jarskie, Desery, Jagnięcina, Kaczka, Makarony, Pasztety, Przystawki, Sałatki, Sushi, Kawa, Samodzielnie |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Bułgaria |
| Pojemność | 0,75 l (dm³) |
| Oznakowanie etykiet/apelacja | Vin de Table |
| Rok produkcji | 2015 |
| Zawartość alkoholu | 12 % obj. |
| Składniki | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Bułgaria |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 24 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,3 kg |
| Region pochodzenia | Thracian valley |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Klasyfikacja | Z Chronionym Oznaczeniem Geograficznym |
| Winnica | Vinex Slavyantsi AD |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: P. H. Vinex Slaviantsi Poland Sp. z o.o. Ulica i numer: Lelewela 33 Kod pocztowy i miasto: 87-100 Toruń PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 100 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 84 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 126 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 351 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 526,5 kJ |
| Wielkość porcji | 150 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 5 szt. |