'Corte Ottone Copertino DOC Riserva Czerwone wino wytrawne 14% 750 ml X6
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Charakter | Wytrawne (Sec/secco/seco/dry) |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Szczep | Negroamaro |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Mięso grillowane, Sery, Mięso pieczone |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Pojemność | 750 ml |
| Oznakowanie etykiet/apelacja | D.O.C. |
| Zawartość alkoholu | 14 % obj. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Włochy |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 21 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,33 kg |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Produkt | 1 |
| Region pochodzenia | Apulia |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Klasyfikacja | Bez Chronionej Nazwy Pochodzenia i bez Chronionego Oznaczenia Geograficznego |
| Temperatura serwowania | 18 - 20 °C |
| Winnica | Botter Spa |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Oktan Energy -Wina Sp.z o.o.Ulica i numer: Hryniewickiego 1Kod pocztowy i miasto: 70-606 Szczecin PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |