Opis szczegółowy
Corny proteinowa kanapka Crunch & Cream o smaku karmelu i nugatu 35g
Parametry produktu
| Rodzaj/smak | Nugatowy, Karmelowy |
| Dodatki | Z chrupkami |
| Zawartość netto | 35 g |
| Składniki | Chrupki ryżowe z białka grochu 25 % (izolat białka grochu, mąka ryżowa, gluten pszenny), tłuszcz z kokosa, syrop glukozowo-fruktozowy, prażone orzechy ziemne, koncentrat białka mlecznego 9 %, syrop glukozowy, tłuszcz palmowy, dekstroza, karmelizowany syrop z cukru 5 %, chrupki zbożowe zawierające kakao (mąka ryżowa, mąka pszenna, odtłuszczone kakao w proszku, pełne mleko w proszku, cukier, mąka kukurydziana, sól), odtłuszczone kakao w proszku, cukier, stabilizator: glicerol; cytrynian sodu, sól, emulgator: lecytyna (z soi), aromat . może zawierać orzechy. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Temperatura przechowywania min - max | 15 - 21 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,04 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: novi fmcg sp. z o.o. ulica i numer: batorego 26 kod pocztowy i miasto: 43-200 pszczyna pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 186 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 125 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Może zawierać |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Może zawierać |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Może zawierać |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Może zawierać |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Może zawierać |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 491 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2054 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 25,1 g |
| Zawartość soli | 0,77 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 17,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 25,8 g |
| Cukry | 21,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 38,2 g |