Corn Flakes miód i orzeszki 400g Nestle X18
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Chrupiące płatki kukurydziane z miodem i orzeszkami ziemnymi, z witaminami. Produkt bezglutenowy.
Parametry produktu
| Typ | Śniadaniowe |
|---|---|
| Rodzaj | Płatki |
| Rodzaj zbóż | Kukurydziane |
| Smak | Czekoladowy, Kakaowy, Karmelowy |
| Zawartość netto | 400 g |
| Składniki | Składniki: grys kukurydziany (67,9%), cukier, orzeszki ziemne (8,1%), glukoza, miód (2%), sól, mineralna sól magnezowa, syrop cukru inwertowanego, melasa, regulator kwasowości (fosforany sodu), mineralna sól potasowa, przeciwutleniacz (mieszanina tokoferoli), substancje wzbogacające: witaminy (b3, b5, b2, b6, b9). może zawierać orzechy. % - odnosi się do zawartości składnika w całym produkcie. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,40 kg |
| Bez glutenu | 1 |
| Bez glutenu - Numer licencji | CH-043-003 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: CPP Torun Pacific Ulica i numer: Szosa Lubicka 38/58 Kod pocztowy i miasto: 87-100 Toruń PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 28 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 2,3 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 1 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,29 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 8,9 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 24,1 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 401 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 120 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1696 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 509 kJ |
| Wielkość porcji | 30 g |
| Zawartość białek | 7,6 g |
| Zawartość soli | 0,98 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 4,6 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,3 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 1,4 g |
| Cukry | 29,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 80,5 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Kwas pantotenowy (witamina B5) | 5,51 mg/100g |
|---|---|
| Niacyna (witamina B3, PP) | 16,8 mg/100g |
| Niacyna (%RWS) | 105 %RWS |
| Ryboflawina (witamina B2) | 1,54 mg/100g |
| Ryboflawina (%RWS) | 110 %RWS |
| Kwas foliowy (witamina B9) | 199 μg/100g |
| Kwas foliowy (%RWS) | 100 %RWS |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 1,19 mg/100g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera fosforany | Tak |
|---|---|
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |