Opis szczegółowy
Oliwa z oliwek uzyskana bezpośrednio z oliwek i wyłącznie za pomocą środków mechanicznych. Pierwsze tłoczenie na zimno.
Parametry produktu
| Rodzaj produktu | Oliwa extra vergine (extra virgin olive oil) |
| Metoda tłoczenia | Na zimno |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Składniki | Oliwa z oliwek uzyskana bezpośrednio z oliwek i wyłącznie za pomocą środków mechanicznych. pierwsze tłoczenie na zimno. |
| Zawartość netto | 500 ml |
| Waga jednostkowa brutto | 0,81 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: north coast s.a. ulica i numer: al. jerozolimskie 180 kod pocztowy i miasto: 02-486 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 95 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 220 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | chronić przed światłem |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 899 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 3762 kJ |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 15,32 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 99,9 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |